UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1073102
Dzisiaj: 238
Obecnie: 4

Colin Mann (tłumaczenie)

Nasz Klient Colin Mann był zachwycony wakacjami spędzonymi w Polsce i napisał kilka zdań które przeczytaliśmy z wielką przyjemnością.

 

Oto co napisał nam Colin:

 

Drogi Rene,

 

Właśnie wróciłem z moich wspaniałych wakacji w Polsce. Cieszyłem się każdą minutą. Bieszczady są naprawdę wspaniałe i obiecałem sobie, że następne wakacje spędzę rownież w Polsce, w górach. Jarmark w Lublinie był jeszcze większy i bardziej okazały niż 2 lata temu. Za każdym razem, kiedy odwiedzam Polskę, podziwiam piękno waszych miast i wspaniałe krajobrazy. Jestem również pod wrażeniem intensywnego rozwoju, który dostrzega się wszędzie wokół.

 

Mam nadzieję, że w tym wielkim budowlanym rozgardiaszu Polska zachowa swój urok.

 

To niesamowity kraj z bogatą, złożoną i wielce skomplikowaną (!) historią i kulturą. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go ponownie.

 

Dziękuję bardzo za pomoc szczególnie w znalezieniu zakwaterowania w Bieszczadach. To było bardzo miłe z Twojej strony,że się tym zająłeś.

 

Życzę Ci wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że będziemy w kontakcie w sprawie organizacji kolejnej podróży mojej szkoły w 2012 roku (ale w październiku - nie podczas Euro Cup!).

 

 

Najlepsze życzenia

Colin