UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1358040
Dzisiaj: 161
Obecnie: 4

Bad Muskau - cel jubileuszowej wycieczki

Bad Muskau - cel jubileuszowej wycieczki

Toast szampanem

Toast szampanem

W parku rododendronów w Kromlau

W parku rododendronów w Kromlau

20 lat Welcome Tourist

Biuro Welcome Tourist zostało założone w 1992 roku. W dniu rejestracji firmy, 1 września, obchodziliśmy dwudziestolecie istnienia. Z tej okazji zorganizowaliśmy wycieczkę do Parku Mużakowskiego figurującego na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

 

Z gronem naszych sympatyków zwiedziliśmy park i pałac w Bad Muskau oraz park w Kromlau, skąd parową wąskotorówką pojechaliśmy do Weisswaßer, gdzie akurat odbywał się festyn z okazji setnej rocznicy powstania Waldeisenbahn. Z okazji naszego jubileuszu w ogrodach pałacu księcia Pücklera w Bad Muskau, poczęstowaliśmy naszych turystów szampanem, wspominając wydarzenia minionych lat i sławnych Klientów, którzy nam zaufali. Do największych przedsięwzięć Welcome Tourist należał Kongres Światowej Unii Piekarskiej, który zgromadził ponad 200 przedstawicieli z Europy, Azji, obu Ameryk i Australii. W gronie znanych Klientów znaleźli się m.in. jeden z najwybitniejszych polskich saksofonistów jazzowych Tomasz Szukalski i słynny kierowca Formuły 1 - Niki Lauda.

 

Z życzeniami Przyjaciół i ambitnymi planami wkraczamy w następne dwudziestolecie. Wszystkim naszym partnerom, współpracownikom i klientom serdecznie dziękujemy za wyrazy sympatii, zaufanie i życzenia dalszych sukcesów.

Autor:Boss

Wjazd na stację w Kromlau

Wjazd na stację w Kromlau

W stuletniej wąskotorówce

W stuletniej wąskotorówce

Piknik w Weisswasser

Piknik w Weisswasser