UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1530123
Dzisiaj: 84
Obecnie: 2

Wycieczki szkolne

Biuro Welcome Tourist przygotowało dla Państwa propozycję wycieczek i programów edukacyjnych ceny różnicując w zależności od ilości osób, które wezmą udział w wycieczce.

Kalkulacje cenowe przeprowadziliśmy dla trzech różnych rodzajów grup: A, B i C. Odpowiednio, ilość osób płacących: 25-30, 31-35 oraz 36-40.

 

Dla grup poniżej 25 i powyżej 40 uczestników dokonujemy indywidualnych kalkulacji.

 

Ceny zawierają całkowite koszty wycieczki, a więc transport, wstępy do zwiedzanych obiektów, usługę pilota-przewodnika, przewodnictwo lokalne, opłaty parkingowe i inne związane z danym programem oraz podatek VAT (wystawiamy faktury VAT-marża).

 

Na każdych 10 uczniów jeden opiekun uczestniczy w wycieczce bezpłatnie.

 

Opłatę za wycieczkę jednodniową pobieramy w dniu wyjazdu. Przy dłuższych wyjazdach oczekujemy przedpłat w wyznaczonym czasie i wysokości. Podpisujemy umowy na organizację wycieczek.

 

Zgłoszenia wycieczek przyjmujemy telefonicznie, faksem lub e-mailem (ustalenia telefoniczne są wiążące dla obu stron). Każdy program konsultujemy z nauczycielem i dostosowujemy do potrzeb danej grupy. Realizujemy również programy zaproponowane przez Państwa, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Razem ustalimy satysfakcjonujący dla Państwa program wycieczki!

 

Staramy się profesjonalnie i rzetelnie wykonywać wszystkie zlecenia. Dbamy, aby nasze wycieczki były bezpieczne, bawiły i uczyły dzieci. Obsługiwane są przez licencjonowanych pilotów i przewodników. Autokary przewożące dzieci i młodzież są na bieżąco kontrolowane przez policję.

 

 

Poza wycieczkami jednodniowymi są i dłuższe wyjazdy, których program i kalkulację przygotowujemy dla każdej grupy indywidualnie.