UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1524915
Dzisiaj: 2
Obecnie: 1

Programy studyjne

Programy studyjne Welcome-Tourist prezentują szerokie spektrum wiedzy z różnych dziedzin. Historia, kultura z teatrem, filmem, muzyką i plastyką, architektura, technika, rolnictwo w różnych jego aspektach, ochrona przyrody i krajobrazu. Programy przeznaczone są dla uczniów i studentów, grup zawodowych i hobbystów. Przygotowujemy je bardzo starannie korzystając z pomocy naukowców i specjalistów wielu branż. Nasze grupy eskortowane są przez doświadczonych pilotów, których przyjazne usposobienie i gotowość  do pomocy w każdej sytuacji pozostają na długo w pamięci naszych gości.

Programy studyjne mają różnorodną tematykę:
- architektura rezydencjalna, przemysłowa, drewniana, gotycka, secesyjna, socrealistyczna
- ochrona przyrody i birdwatching
- programy rolnicze – hodowla bydła mlecznego i mięsnego, koni, owiec, rybołówstwo śródlądowe, pszczelarstwo, uprawa owoców i warzyw, technologie przetwórcze, leśnictwo
- programy historyczne
- programy kulturalne z wizytami w muzeach, uczestnictwem w koncertach i festiwalach,
- programy historii techniki (komunikacje w miastach, zabytki techniki, obiekty militarne)
- programy dla miłośników kolei
- programy z plenerami malarskimi i fotograficznymi

 

  • Programy Specjalne

    Welcome Tourist jest specjalistą w przygotowywaniu programów studyjnych z różnych dziedzin. Są to programy edukacyjne i hobbystyczne. W ich przygotowaniu współpracujemy z różnymi firmami, gospodarstwami rolnymi, instytutami naukowymi oraz stowarzyszeniami profesjonalistów i hobbystów. Edukacyjne programy studyjne dają możliwość nawiązania i rozwijania kontaktów pomiędzy szkołami, firmami i placówkami badawczymi w kraju i za granicą. Oprócz interesującego programu oferujemy usługi noclegowe, transportowe i gastronomiczne dostosowane do możliwości finansowych Klienta. Zwykle nasz Klient otrzymuje więcej niż oczekuje. Oferując przyjacielską gościnność dbamy o jego bezpieczeństwo i zadowolenie.

  • Historyczne

    Programy historyczne związane są z miejscami i wydarzeniami przeszłości. Są to zarówno programy przybliżające średniowiecze i historyczne postacie epoki, kampanie wojenne i bitwy, oraz historię najnowszą z problematyką II Wojny Światowej, holokaustu i walki z faszystowskim i sowieckim totalitaryzmem w Polsce i krajach ościennych. Tu znaleźć można kilka wersji programów ukierunkowanych głównie na wizytę w Muzeum Auschwitz-Birkenau. Tu także oferujemy programy związane z historią przemian w Europie środkowej i wschodniej, z narodzinami „Solidarności” i upadkiem muru berlińskiego.

  • Kulturalne

    Programy kulturalne prezentują różne obszary kultury i sztuki. Ich istotą jest prezentacja najcenniejszych zabytków, układów urbanistycznych miast, zamków i pałaców, galerii sztuki, historycznych budowli i zabytków techniki. To także możliwość kontaktu z folklorem, muzyką, teatrem i filmem oraz uczestnictwo w festiwalach i jarmarkach.