UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1524934
Dzisiaj: 21
Obecnie: 3

Programy objazdowe

Programy objazdowe obejmują całą Polskę, lub wybrany region. Trwają od 6 do 13 dni i dają możliwość poznania najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc kraju. Prowadzone są przez doświadczonych pilotów z państwowymi uprawnieniami i dobrą znajomością historii Polski, jej kultury i specyfiki poszczególnych regionów. Tury odbywają się autokarami Klienta lub naszym transportem. Zapewniamy też wyselekcjonowaną i sprawdzoną bazę noclegową, posiadającą przeprowadzane okresowo audyty pod kątem bezpieczeństwa obiektów i ich odpowiedniego standardu. Staramy się także o urozmaicone menu posiłków, dające wyobrażenie o bogactwie kulinarnym kraju. Tury objazdowe są także wzbogacone o doznania kulturalne. Są to zwykle koncerty lub występy zespołów folklorystycznych. Śledzimy uważnie wydarzenia kulturalne w regionach i staramy się umożliwić udział w nich naszym turystom.

 

Tury objazdowe są organizowane bez stałych terminów, wyłącznie na zlecenie Klienta. Najdłuższe obejmują Mazowsze, Pomorze, Wielkopolskę, Dolny i Górny Śląsk i Małopolskę. Programy objazdowe regionalne obejmują zwykle Mazury, Dolny Śląsk, Małopolskę i Polskę południowo-wschodnią.

 

Jesteśmy także turoperatorami polskiej części tur objazdowych po Europie, zwykle na kierunkach Praga – Kraków – Warszawa – Poznań – Berlin lub kraje skandynawskie – Gdańsk – Warszawa – Kraków – południe Europy. Tury objazdowe mogą zatem zaczynać się i kończyć w tym samym punkcie, lub w dwóch różnych, odległych od siebie miejscach.

 • Polska w 13 dni

  Największy z programów objazdowych. Pokazujący największe polskie miasta – Warszawę, Gdańsk, Toruń, Poznań, Wrocław i Kraków. Przybliżajacy zabytki Mazowsza, Pomorza, Warmii i Mazur, Wielkopolski, Dolnego Śląska i Małopolski. Intensywny i ciekawy. Najpełniejsza panorama kraju w naszej ofercie.

 • Poznań - Gdańsk - Toruń - Gniezno

  Intensywny program turystyki miejskiej. Pozwala poznać miasta Wielkopolski i Pomorza Wschodniego.

  Autorska propozycja Berlin International Women Club.

 • Warmia, Mazury i Pomorze Wschodnie

  Tygodniowy program objazdowy obejmujący Warmię, Mazury i Pomorze Wschodnie. Zaczynamy go w Poznaniu, ale może się równie dobrze rozpoczynać w Warszawie lub Gdańsku. Pozwala także dobrze poznać jedno z najpiękniejszych polskich miast – Gdańsk oraz rejon Zatoki Puckiej i Półwysep Helski.