UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1365895
Dzisiaj: 46
Obecnie: 1

Poznań - Gdańsk - Toruń - Gniezno

Intensywny program turystyki miejskiej. Pozwala poznać miasta Wielkopolski i Pomorza Wschodniego.

Autorska propozycja Berlin International Women's Club.

 

 

Dzień  1

W godzinach wieczornych przyjazd do Poznania. Transfer do hotelu na kolację i nocleg.

 

Dzień  2

Zwiedzanie Poznania - Stary Rynek, ratusz z salą rokokową, źródło Prozerpiny, Zamek Cesarski, Kościół Farny Serca Jezusowego, Katedra. Po zwiedzaniu miasta przejazd do Malborka. Obiad w wiejskiej restauracji „Biskupinek”. Zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku i przejazd do Gdańska na kolację i nocleg.

 

Dzień  3

Zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem: Długi Targ, Ratusz, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka. Po obiedzie na Starym Mieście przejazd do Oliwy i zwiedzanie katedry oliwskiej. Koncert organowy. Wyjazd do Sopotu i czas wolny na indywidualny spacer po kurorcie. Spotkanie na najdłuższym drewnianym molo w Europie i rejs statkiem z Sopotu do Gdańska. Kolacja w jednej z najbardziej reprezentacyjnych restauracji miasta.

 

Dzień  4

Po śniadaniu wyjazd do Torunia, miasta od 1997 roku na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO, gdzie po przyjeździe zwiedzanie grodu z lokalnym przewodnikiem. Rynek z ratuszem, katedra Św. Jana Chrzciciela i Św. Jana Ewangelisty, fortyfikacje miejskie, Krzywa Wieża, Dom Kopernika. Po obiedzie w staromiejskiej restauracji przejazd do Gniezna. Zwiedzanie Katedry Św. Wojciecha ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi.

Powrót do Poznania i wyjazd wieczornym pociągiem do Berlina lub odlot z lotniska Ławica.

Zakończenie programu.