UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1358033
Dzisiaj: 154
Obecnie: 1

Wieczorny Kraków

Wieczorny Kraków

Okno papieskie pałacu biskupiego w Krakowie

Okno papieskie pałacu biskupiego w Krakowie

Hotel w Zakopanem

Hotel w Zakopanem

Szkoła rolnicza CFA Nature w Małopolsce

W dniach 22-27 pażdziernika 2012 r. Welcome Tourist podejmował w Polsce dwie grupy studentów szkół rolniczych z Francji na zlecenie naszego słowackiego partnera.

Jedna ze Szkół to CFA Nature z La Rochelle sur Yon, która po przylocie do Krakowa rozpoczęła kilkudniową turę po Małopolsce.

 

Młodzi Francuzi odwiedzili kilka gospodarstw produkcji roślinnej i zwierzęcej, Oddział Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, powiatowy Zespół Doradców Rolniczych w Suchej Beskidzkiej oraz jedną z baz sprzętu rolniczego sprzedającego maszyny rolnicze i ciągniki a także prowadzącą usługi serwisowe.

 

W programie pobytu w Małopolsce nie mogło zabraknąć zwiedzania Muzeum Auschwitz-Birkenau, Krakowa i Kopalni Soli w Wieliczce. Goście zwiedzili także Nową Hutę i Zamek w Niepołomicach. W czasie pobytu w Zakopanem obejrzeli Muzeum Tatrzańskie, targ pod Gubałówką i odbyli długi spacer po Dolinie Kościeliskiej z przewodnikiem górskim.

 

Niezapomnianym przeżyciem była gościna u serdecznego jak zwykle, Jana Bobka, właściciela stadniny „Dworna”. Dojmujący chłód górskiej jesieni rozgrzało ognisko z kiełbaskami i konne przejażdżki.

Nawet problem zagubionego paszportu jednego ze studentów został sprawnie rozwiązany przez naszego pilota, który załatwił nowy dokument w krakowskim konsulacie Republiki Francuskiej.

Autor:Boss

Krowy rasy czerwonej górskiej Pana Tadeusza Szymusiaka

Krowy rasy czerwonej górskiej Pana Tadeusza Szymusiaka

W chlewni Państwa Jagłów

W chlewni Państwa Jagłów

Młode warchlaki Pana Jagły

Młode warchlaki Pana Jagły