UK   FR   NO
Pomoc

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij e-maila ze strony 'Kontakt' lub zadzwoń: +48 602 694 826

Statystyki wizyt:
Razem: 1524938
Dzisiaj: 25
Obecnie: 2

Weekend w Warszawie

Klasyczna impreza turystyki miejskiej. W czasie pobytu w Warszawie zwiedzamy Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, Muzeum Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Łazienki i Pałac w Wilanowie. Panoramę miasta oglądamy z tarasu Pałacu Kultury i Nauki. W opcji weekendu operowego spektakl w Teatrze Wielkim, Operze Kameralnej lub Teatrze Muzycznym „Roma”.

 

 

Dzień 1. Czwartek

Przyjazd, zakwaterowanie w hotelu, kolacja w restauracji na Starym Mieście.

 

Dzień 2. Piątek

Zwiedzanie Zamku Królewskiego i Muzeum Chopina. Spacer w Łazienkach i czas wolny na zakupy i kolację we własnym zakresie.

 

Dzień 3. Sobota

Zwiedzanie Pałacu w Wilanowie i Muzeum Powstania Warszawskiego lub opcjonalnie Centrum Nauki „Kopernik”. W godzinach wieczornych spektakl muzyczny w Teatrze Narodowym, Warszawskiej Operze Kameralnej lub Teatrze Muzycznym „Roma”. Repertuar na stronach www.teatrwielki.pl i www.operakameralna.pl

 

Dzień 4. Niedziela

Zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki i wyjazd z Warszawy.

 

 

 

To propozycja, która może być zmodyfikowana według życzeń Klienta. W programie weekendu może się znaleźć wizyta w Muzeum Narodowym, wycieczka do miejsca urodzin Chopina - Żelazowej Woli lub wizyta w innych warszawskich muzeach, np. Muzeum Kolejnictwa, Wojska Polskiego, Literatury, Miasta Stołecznego Warszawy i innych.